top of page

Terapie Bio-Cor

Uvolni stres, nahromaděné napětí, emoce  - postarej se o sebe.

 

Kolem nás to vře: pnutí ve společnosti, tlak ve firmách, všeobecný strach, frustrace, zdražování energií, potravin, karantény, média, společenská izolace a celá situace kolem Corona viru.

Neprocházíme zrovna lehkým obdobím. 

 

Je důležité si uvědomit, že to vše působí i na nás, protože i my jsme součástí společnosti. 

Všechny informace a zátěže se ukládají automaticky v našem mozku a později ovládají naše nálady, myšlenky, energii, chuť do života. To vše ovlivňuje rovnováhu našeho těla. 

 

Bio-Cor je energeticko-informační zařízení pro vaši relaxaci a získání rovnováhy.

 

Využívá data ze skenování prstů z Bio-Wellu a vytváří přizpůsobený zvukový zážitek, který významně snižuje stres. 

 

PRVNÍ POMOC PŘI MIGRÉNÁCH, STRESU či ÚZKOSTI

 

Bio-Cor 3.jpg

Jak probíhá harmonizační sezení s Bio-Cor

Naskenujeme 2x vaše prsty a Bio-Well vyhodnotí stav vašich čaker a zpracuje vám speciální hudbu. Hudební soubor je nahrán v Tibetu ze 7 tibetských mís a upraven na základě vaší vlastní frekvence naměřené Bio-Wellem. Dalších 7 hudebních souborů pro všech 7 čaker složil Kimba Arem z Colorada v USA. Kimba v těchto souborech používá principu tvrz. binaurálního efektu.

 

Naskenujeme vám prsty na rukách a Bio Well vyhodnotí stav vašich čaker. Poté software Bio-Cor zpracuje vaši osobní nahrávku. Pohodlně se u nás posadíte a dostanete stereo sluchátka. Zavřete oči a my vám pustíme speciálně vytvořenou nahrávku. Během vaší relaxace přenáší senzor frekvence do poháru filtrované vody.

Poslech trvá 10 minut. Zatímco popíjíte frekvenční vodu, my vám stahujeme zvukovou nahrávku.

Tu dostanete emailem a potřebujete s ní pracovat doma 14 dní - nejlépe ráno a večer, pokud nestihnete, bude stačit večer. 

 

Pro ty, kteří rádi studují, ještě několik odborných a podrobnějších informací na tomto odkazu. 

bottom of page