top of page

Co je Bio-Well GDV kamera

Bio-Well_logo.png

Bio-Well je revoluční nástroj, založený na metodě elektrofotonického zobrazování, technologii známé také jako GDV (Gas Discharge Visualization). Základem GDV je Kirlianův efekt.  Bio-Well byl vytvořen speciálně pro expresní hodnocení energetického stavu člověka. Interpretace skenů vychází z konceptu akupunkturních bodů, ajurvédy a mnoha vědeckých a klinických výzkumů prováděných během dvacátých let.

 

Bio-Well je rychlý, vizuální, spolehlivý a snadno použitelný.

 

 

Bio-Well byl vyvinut mezinárodním týmem vedeným Dr. Konstantinem Korotkovem a

přináší výkonnou technologii, známou jako GDV, na trh dostupnějším způsobem,

než kdykoli předtím. Produkt se skládá ze stolní kamery a doprovodného softwaru.

Technologie nabízí také unikátní skeny prostředí prostřednictvím doplňkové technologie. 

bio-well_kamera.jpeg

Jak Bio-Well funguje

Technologie GDV je unikátní počítačový záznam a analýza elektrofotonických emisí různých objektů, včetně biologických (konkrétně lidských prstů), které jsou výsledkem umístění objektu do elektromagnetického pole s vysokou intenzitou na čočce snímacího zařízení.

 

Při skenování je na konečky prstů aplikován slabý elektrický proud po dobu kratší než milisekundu. Reakcí objektu na tento stimul je tvorba elektronické emise. Emise elektronů stimuluje výboj plynu (záře), který je zachycen videokamerou a poté překládán a přenášen zpět v grafických znázorněních pro další analýzu.

Obrázek, který vytváříme v přístroji Bio-Well, je založen na myšlence koncepce akupunkturních bodů a je ověřen dvacetiletými klinickými zkušenostmi stovek praktiků s mnoha tisíci klientů. Proces skenování je rychlý, snadný a pohodlný.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků provádějte každý den! Získejte zpětnou vazbu v reálném čase o tom, jaké faktory - pozitivní i negativní - ovlivňují váš stres a energetický stav.

 

S příslušenstvím Bio-Well Sputnik měřte také prostředí a energie objektů! Bio-Well není lékařský nástroj. Poskytuje interprateci vašich úrovních energie a stresu a umožňuje uživatelům vidět jejich každodenní transformaci a vliv různých situací a podnětů. Díky přátelskému softwaru je zpracování dat jednoduché a pohodlné i pro začátečníky.

Bio-Well-software.PNG
Bio-Well_cakry.PNG

Dr. Konstantin Korotkov

Konstanin_Korotkov.jpg

Dr. Korotkov je profesorem fyziky na Petrohradské federální univerzitě pro výzkum informačních technologií, mechaniky a optiky v ruském Petrohradu. Je předním mezinárodně uznávaným vědcem pro svůj průkopnický energetický výzkum. Profesor Korotkov vyvinul v roce 1995 techniku ​​GDV založenou na Kirlianově efektu.

bottom of page