top of page

Jak jsme se dostali k Bio-Well technologii a jaké benefity Bio-Well nabízí

Moje původní motivace pořízení GDV kamery byla měřit energii na seminářích, které vedu. 

Prostě jsem byla zvědavá, jak se naše společná duchovní práce odráží na energetickém stavu člověka, a také na energii samotného prostoru. K tomu jsem se ovšem ještě nedostala…čeká to na mě a já se těším na další bádání.

 

Co se ukázalo jako důležitější? Je to jasné - individuální práce.

 

Naše první pořízená „krabička“ mě zcela nadchla a je pravda, že mě neustále překvapuje. 

A taky hned od začátku bylo jasné, že je to právě to, co je potřeba dovézt do České republiky, co je potřeba uvést na trh a dostat k lidem. Proč?

Během sezení dostanete okamžitě výsledky vašeho energetického stavu a odnesete si přesné informace o tom, jak na vás působí náš každodenní stres a nakolik jste odchýleni od ideálního stavu rovnováhy pro další měsíce a léta vašeho života.

 

Náš fyzický a emocionální stav padá do disbalance roky. Máme tedy dost času se zařídit a podniknout nápravné kroky k životní změně. Problém je v tom, že často signály neumíme rozeznat.  Nikdo nás je nenaučil vnímat. Vnímat, že se s námi něco děje. A když už něco vnímáme, málokdy něco ve svém životě změníme. Většinou se probereme, až je příliš pozdě. 

 

Může to být jinak.

Bio - Well a jeho program nabízí testování a vyhodnocení momentálního energetického  stavu člověka. Interpretace skenů vychází z konceptu akupunkturních bodů, ajurvédy a mnoho vědeckých a klinických výzkumů. 

Měření Bio-Well poskytne včas potřebné informace

⚛︎ včas poskytne obraz o momentálním stavu 

⚛︎ možnost včasné odpovědi na to, co prožíváme a co ovlivňuje náš stav

⚛︎ snížení následků z přehlédnutí / zanedbání svého stavu

⚛︎ skvělá prevence, kvalitní život v kondici

bottom of page